Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:

Treść strony

Marek Przyjemski

  • M. Przyjemski

Marek Przyjemski

Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Okręg wyborczy nr 4 (gmina Września-miasto)
Przewodniczący Rady Powiatu Wrzesińskiego

Członek Komisji Budżetowo - Finansowej, Planowania i Rozwoju Lokalnego oraz Komisji Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa

53 lata, żonaty, dwójka synów, wspaniała synowa oraz cudowny wnuczek. Wrześnianin z urodzenia i serca. Kierownik Referatu Komunalnego w Urzędzie Miasta i Gminy we Wrześni,  Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Z nami warto” oraz Kurkowego Bractwa Strzeleckiego we Wrześni.
Tegoroczny laureat tytułu Osobowość Roku 2017 Głosu Wielkopolskiego w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna oraz wraz z LGD „Z nami warto” Lider Powiatu Wrzesińskiego.
Absolwent Technikum Mleczarskiego we Wrześni, Wyższej Szkoły Handlu i Rachunkowości, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów magisterskich uzupełniających na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
W Urzędzie Miasta i Gminy dbam wraz ze współpracownikami, aby nasza gmina była czysta, bezpieczna i przyjazna mieszkańcom. 
Pracując społecznie ponad 10 lat w LGD „Z nami warto” staram się, aby przeznaczone na wsparcie rozwoju naszego terenu 10 milionów złotych poprawiło stan infrastruktury, przyczyniło się do rozwoju przedsiębiorczości oraz zachowania dziedzictwa lokalnego.
Kurkowe Bractwo Strzeleckie we Wrześni to od prawie 25 lat jeden z moich sposobów wyrażania aktywnego patriotyzmu ponad podziałami.
Praca zawodowa jak i społeczna dla dobra mieszkańców Wrześni to źródło wielkiej satysfakcji, ale i ogromne wyzwanie, którego realizacja jest dla mnie najważniejsza.
Od lat staram się, aby hasło „zgoda buduje” nie było tylko pustym i nic nie znaczącym sloganem.

drukuj ()

« wstecz

Adres

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10
62-300 Września

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 61 640 44 44
fax +48 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek       8:00 – 16:00

Wtorek - piątek  7:00 – 15:00

Standardy i wytyczne

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj deklarację dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.