Szybkie linki

Treść strony

Wykaz pracodawców - staże

 

WYKAZ PRACODAWCÓW, Z KTÓRYMI ZAWARTO UMOWY,

DOTYCZĄCE ODBYWANIA STAŻU W 2015 ROKU

 

L.p.

 

 

Nazwa zakładu

 

Liczba skierowanych

osób

1.

TECHPAK Sp. z o. o. /Białężyce

4

2.

Sklep SKALA  E. Migas & R. Maciejewska /Września

2

3.

NZOZ MED + reh Zespół Lekarzy Specjalistów Rehabilitacja, Fizykoterapia
Filip Pałczyński/ Września

1

4.

EMS MEDYK Baranowski Spółka Jawna /Września

1

5.

ALLFLEX POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością /Psary Małe

1

6.

Urząd Skarbowy we Wrześni

6

7.

Krzysztof  Wojciechowski /Września

2

8.

Dom Pomocy Społecznej /Września

5

9.

Zakład Przetwórstwa i Handlu Tadeusz Staśkiewicz /Ksawerów

1

10.

JCS TRANS IMPORT – EXPORT Jakub Szafarek  /Zieliniec

2

11.

Gospodarstwo Rolne JADWIGA SZAFAREK /Zieliniec

1

12.

BeClever Sp. z o.o. /Września

4

13.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Pyzdry

4

14.

MIDARO Sp. z o.o. /Kołaczkowo

1

15.

STAMMAR PRIM Spółka Cywilna /Września

4

16.

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Pułku Piechoty we Wrześni

1

17.

Usługi Komunalne Spółka z o.o. /Środa Wielkopolska

1

18.

Niepubliczne Przedszkole SŁONECZKO z oddziałami integracyjnymi /Września

4

19.

EWELMED Grzegorz Waligóra /Września

1

20.

Przedsiębiorstwo Handlowe PROGRESS /Września

2

21.

HEDRYCH.pl Agencja Artystyczno – Reklamowa Przemysław Hedrych /Września

1

22.

Zakład Fryzjerski Damsko – Męski Halina Ratajewska /Września

1

23.

ARGOS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością / Grzybowo

2

24.

Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej SPECIMED /
SILOG Sp. z o.o. /Września

2

25.

Salon Fryzjerski U SYLWII  Sylwia Milczarek /Września

2

26.

Niepubliczne Przedszkole Specjalne MAGICZNY ZAKĄTEK/ Września

2

27.

MARDEX Małgorzata Saukens Gruszczyn/ Września

1

28.

Urząd Miejski w Pyzdrach

10

29.

Marek Mazur Agent Ubezpieczeniowy WARTA/ Pyzdry

1

30.

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górnych Grądach

4

31.

P.P.H.U. ADAMS Adam Podlewski /Borzykowo

8

32.

Zakład Stolarski Eugeniusz Podlewski /Kołaczkowo

1

33.

P.P.H.U. ELMAX Krzysztof  Chołuj /Przyborki

1

34.

RMD System Monika Dudek /Orzechowo

1

35.

ADMINISTRATOR Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami
Jacek Kaźmierczak /Września

2

36.

AUTO NAPRAWA  Marek Nawrocik /Września

1

37.

AL CAPONE Artur Nowicki /Września

1

38.

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Barbara Kubiaczyk/ Rataje

1

39.

F.H.U. AUTO COMPLEX Paulina Skorupka /Pyzdry

2

40.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DAWID Sławomir Spychalski /Września

1

41.

Biuro Rachunkowe FALCON mgr Marlena Kasprzyk /Września

1

42.

Komenda Powiatowa Policji we Wrześni

4

43.

Biuro Rachunkowe mgr Joanna Podsadna /Września

1

44.

P.H.U. HEBAN Jolanta Grzechowiak /Września

1

45.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. /Września

1

46.

Piekarnia BIAŁY KRUK Sylwia i Paweł Dańko  s. c. /Września

2

47.

COUNTY CLUB Iga Rogozińska /Nowy Folwark

2

48.

SUN HOLIDAY Biuro Podróży Joanna Nowacka /Września

1

49.

Starostwo Powiatowe we Wrześni

17

50.

Usługi Ogólnobudowlane Marcin Bartkowiak /Kaczanowo

1

51.

P.U.P.H. Michał Grzegorek / Psary Małe

1

52.

Poradnia Logopedyczna MRÓWKA Diagnoza, Terapia, Edukacja
Katarzyna Juszczak /Września

3

53.

Lakiernia Samochodowa Roman Stawicki /Miłosław

1

54.

Kiosk Spożywczo –Przemysłowy Lucyna Jałoszyńska /Chwalibogowo

1

55.

AD – BRUK Usługi Remontowo – Budowlane Adrian Krauze /Gorazdowo

1

56.

Agencja Usługowo – Handlowa Henryka Waligóra /Miłosław

2

57.

AKADEMIA TALENTÓW  Przedszkole Publiczne w Nekli

1

58.

AnJax Firma Sprzątająca Anna Górska /Września

2

59.

Auto – Handel i Transport Przemysław Burda/ Września

1

60.

Biuro Rachunkowe BILANS PLUS  s.c. Psary Polskie / Września

1

61.

BLACHARSTWO POJAZDOWE Lech Wiktorowski /Psary Małe

1

62.

Z. P. Chr. Firma Usługowa EFEKT  s.c. /Września

5

63.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FISKAS SERVICE Wojciech Kańczurzewski  /Września

2

64.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne JEANS Teresa i Jan Szablewscy Sp. J. /Września

2

65.

JET Grupa Polska Sp. z o.o. /Września

2

66.

KOMORNIK SĄDOWY przy Sądzie Rejonowym we Wrześni
Barbara Onyszkiewicz

1

67.

KOS – Elektro System Sp. z o.o. /Września

1

68.

Ewa Maciej i Mikołaj Jankowscy Najem Lokali s.c. /Września

1

69.

P.P.H.U M & E  Ewa Jaśniewicz-Jankowska/Września

1

70.

Ośrodek Pomocy Społecznej /Września

4

71.

P.H.U. THALIA Roksana Hurysz /Września

1

72.

P.P.H.U. PIMAX Piotr Rogoziński /Psary Małe

1

73.

P.U.H. ALEX  Usługi Montażowe Rafał Frąckowiak /Zieliniec

1

74.

P.U.P.H. Radosław Baranowski/ Kaczanowo

1

75.

PANI TERESA MEDICA S.A. /Gutowo Małe

8

76.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Września/ Pietrzyków/ Gozdowo

6

77.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna  /Września

78.

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna /Września

2

79.

Prokuratura Rejonowa we Wrześni

2

80.

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy RAT – DOM Jarosław Ratajczak
/Białe Piątkowo

2

81.

SKLEP DLA DZIECI ŚWIAT DZIECKA – SMYK Arkadiusz Jabłoński /Pyzdry

1

82.

Spółdzielnia Socjalna UL /Września

2

83.

WYDAWNICTWO KROPKA /Września

1

84.

ZAKŁAD STOLARSKI Wanda Ratajczak  /Białe Piątkowo

1

85.

Firma Budowlano – Drogowa Bartosz Adamczyk /Września

1

86.

Gabinet Kosmetyczny – Fryzjerstwo Jolanta Kierzek/ Września

1

87.

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Piotr Kopaczewski /Września

2

88.

MAR – MOT Sp. z o.o. /Września

1

89.

P.U.H. BUDEX mgr inż. Romuald Lisiewicz /Września

1

90.

Urząd Miasta i Gminy Nekla

3

91.

Restauracja  AUSTERIA Magdalena Wozińska/ Sokołowo

1

92.

AUTO – CZĘŚCI Sp. z o.o. /Pyzdry

1

93.

BUDREM  Prace Budowlane Leszek Rybacki/ Borzykowo

1

94.

Caffe – Pizza – Grill CAPRI Sławomir Kierzek /Września

1

95.

Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Pyzdrach

1

96.

EKOFERMA Sp. z o.o.  /Czeluścin

1

97.

ELEKTRO – MAR Kompleksowe Usługi Elektroinstalacyjne Mariusz Sołtysiak  /Gutowo Małe

1

98.

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

11

99.

F.H.U. PASZAK Edward Paszak /Górne Grądy

1

100.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołaczkowie

3

101.

INFINITY Agnieszka Piątkowiak / Września

1

102.

INSTAL – BUD Grzegorz Urbaniak /Pyzdry

1

103.

KOMORNIK SĄDOWY przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej

Agnieszka Rita Herda

1

104.

KOMPUTER – SERVICE Grażyna Przyjemska – Szybko  /Bierzglinek

1

105.

LODY Rafał Sarbinowski /Pyzdry

1

106.

P.P.H.U. NOW – POL /Bierzglinek

1

107.

P.H.U. MIKA Import – Export Mirosław Ratajczak /Września

1

108.

Niepubliczne Przedszkole BAJKA / DINO ŚWIAT  /Września

2

109.

Przedszkole BAJKOWY ŚWIAT /Orzechowo

1

110.

Stolarstwo Usługowe Piotr Kwiatkowski  /Gutowo Małe

1

111.

Stowarzyszeniem Oświaty Społecznej Warsztat Terapii Zajęciowej 
/Ruda Komorska

2

112.

P.P.H.U. SYLWEX PLUS Łukasz Maciejewski/ Bierzglinek

1

113.

Szkoła Podstawowa im. gen. Zygmunta Berlinga w Bieganowie

3

114.

TOP MODA Jolanta Ziarniak /Września

1

115.

Z.U. AUTO SERWIS S.C. Mirosław Szczepaniak Urszula Szczepaniak/ Września

1

116.

Zakład Fryzjerski IZA Izabela Kaźmierczak /Września

1

117.

Zakład Usług REM – BUD INSREM Ryszard Kucharski /Września

1

118.

Zakład Ogólnobudowlany Mariusz Szymczak /Kaczanowo

1

119.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INEST – PARK  Sp. z o.o.
Zamiejscowe Biuro Spółki we Wrześni

2

120.

Zakład Ogólnobudowlany Bogdan Dzięgielewski /Września

1

121.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej /Kołaczkowo

2

122.

Agnieszka Szymańska /Pyzdry

1

123.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa/ Biuro Powiatowe we Wrześni

5

124.

Biuro Obrachunkowe Halina Szwajca /Węgierki

1

125.

Biuro Zarządzania Nieruchomościami  DOM-PAR Józef Filipiak /Miłosław

1

126.

Cukiernia SZWARC Andrzej Smodlibowski /Września

2

127.

Firma Jubilerska WOJCIUCH Andrzej Wojciuch /Kołaczkowo

1

128.

GONVARRI POLSKA Sp. z o.o. /Września

6

129.

Import-Export SIWY  Krzysztof Krupa /Wrąbczynek

1

130.

KAMREM Usługi Stolarsko-Wykończeniowe Kamil Chaciuk /Pyzdry

1

131.

KARO BIS / Studio Urody HEBE  /Września

2

132.

N.Z.O.Z. Zakład Diagnostyki Obrazowej s. c. /Września

1

133.

Ośrodek Pomocy Społecznej Miłosław

2

134.

Ośrodek Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie

1

135..

P.H.U. SMJ Sebastian Jaszkiewicz /Września

1

136.

P.H.U. Zenon Krzysztoń  /Gutowo Małe

1

137.

P.P.H.U. Janusz Grzegorczyk  /Skotniki

2

138.

P.U.H. M-BUD Martyna Mikołajczak /Sobiesiernie

2

139.

PIEKARNIA AGNES W. Lewandowski, B. Lewandowska, A. Kuśnierz /Nekla

4

140.

Przedszkole KOSZAŁEK-OPAŁEK /Miłosław

3

141.

RAFIX Rafał Filipiak  /Miłosław

4

142.

Restauracja MARGERITTA Bernadeta Gasik  /Września

4

143.

P.H.U.T.P. ROLMAKO Henryk Kowalski  /Psary Małe

5

144.

Salon Fryzjerski KAMELIA Stanisława Dudek /Września

1

145.

Sąd Rejonowy we Wrześni

9

146.

Urząd Miasta i Gminy we Wrześni

23

147.

Urząd Gminy w Kołaczkowie

5

148.

WIECH – POL Wiesław Duszyński  /Zasutowo

1

149.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Czeszewie

1

150.

Warsztat Terapii Zajęciowej /Września

2

151.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II  /Orzechowo

2

152.

P. H. HARPO Piotr Haręźlak /Września

2

153.

Hotel Restaurant BOSS /Miłosław

3

154.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej /Września

2

155.

Zespół Szkół w Marzeninie

2

156.

Wielkopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy /Września

1

157.

MIR – BUD Adam Centkowski /Miłosław

1

158.

HYDROMATIC Maciej Tłoczek /Bierzglinek

1

159.

Sklep Odzieżowy VEGAS Mariusz Roszyk /Września

1

160.

P.P.H.T.U. MAGDA /Września

1

161.

Firma Ogólno – Budowlana Robert Floraszak /Krzywagóra

2

162.

P.U.H. POLA  Rafał Owczarzak /Września

1

163.

USŁUGI ZOOTECHNICZNE Graczyk Tomasz/ Mikuszewo

1

164.

Usługi Fryzjerskie O WŁOS KORNELA Korneliusz Siwiński /Kaczanowo

1

165.

Straż Grupa Serwisowa Sp. z o.o. Sp. K.  /Pyzdry

4

166.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maria Wiącek /Września

1

167.

Przedsiębiorstwo Handlowe AUTOLACK s. c. /Września

1

168.

Firma Usługowa Waldemar Kubiaczyk /Nekla

1

169.

Przedsiębiorstwo Handlowe Kozikowski Marek /Pyzdry

1

170.

STOEWER Paweł Filipiak /Miłosław

4

171.

PATIO Roman Knasiak /Września

1

172.

VIVA MODA Urszula Tasiemska /Czerniejewo/Września

2

173.

KSERO – KINO Zbigniew Waszak /Września

1

174.

NZOZ PRODERMED s.c. /Września

1

175.

KSIĘGARNIA WRZESIŃSKA Zenon Cieślak /Września

1

176.

Sklep KOLOR Hurt Detal Przem. – Chem.  /Miłosław

1

177.

Przedszkole Niepubliczne POLNE KWIATKI Gutowo Małe

1

178.

BIURO RACHUNKOWE Zofia Komosińska /Września

1

179.

Stacja Demontażu Pojazdów MAXIMPOL Maksymilian Fischer /Chwałszyce

1

180.

MARO Sp. j. M.H. Gruszczyńscy /Bugaj

1

181.

EKOTERM IQ Aneta Staszak /Września

1

182.

PROJEKTY, KOSZTORYSY I NADZORY BUDOWLANE Andrzej Monarcha /Września

1

183.

ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Kazimierz Podlewski /Borzykowo

2

184.

WEXEL P. Mikołajewski, M. Zaporowski Spółka Jawna /Psary Małe

1

185.

BIURO RACHUNKOWE Grażyna Andrzejewska – Dutkowska/Września

1

186.

ELEKTROTECH Maciej Kleehammer/ Grabowo Królewskie

2

187.

Firmą Handlową MATTEO JUREWICZ  Spółka  Jawna /Czerniejewo

1

188.

HYDRO MIR Mirosław Wojciechowski/ Miłosław

1

189.

Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna Art. Spawalniczych Józef Furmaniak /Września          

1

190.

STOLARSTWO – TAPICERSTWO Andrzej Podlewski/ Borzykowo

5

191.

WAL – TRANS Małgorzata Walczak/ Września

1

192.

ALPIN BUDROF Zakład Remontowo – Budowlany Usługi Specjalistyczne, Wysokościowe DARIUSZ KLIMCZAK/Września

1

193.

AMIKA Konsorcjum Medyczne Sp. z o.o./Września

4

194.

Biuro Usług Rachunkowych i Rzeczoznawstwa Samochodowego       
Maria Szafraniak/ Września

1

195.

P.P.H.U. JUTA Józef Białczyk i Urszula Maćkowiak Spółka Jawna/ Września

2

196.

MARKUS Marek Antkowiak/Psary Małe

1

197.

Niepubliczne Przedszkole SMERFY Izabela Gościniak/Miłosław

3

198.

Firma Wielobranżowa Patent MK – Maciej Kmieciak/ Miłosław

1

199.

Sklep Spożywczo Przemysłowy Joanna Powała/Września

1

200.

Przed. Prod. Handl. Usług. STAL – POL Grażyna Olejniczak & Dawid Olejniczak/ Kaczanowo

3

201.

TYPOGRAF Zbigniew Karcz, Grzegorz Orwat Spółka Jawna/ Września

5

202.

Z.P.U.H FREZMAD L.D.J. Joanna Błaszak /Września

3

203.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZENKER s. c./ Września

1

204.

B&A Biuro Rachunkowe s. c. Beata Słomian, Aneta Piotrowska /Września

1

205.

DAKAR Paulina Stajkowska /Gutowo Małe

1

206.

ELEKTRO – DOM Tadeusz Gładyszewski /Słomowo

1

207.

ELEKTRO INSTALACJE Marciniak Marcin / Miłosław

1

208.

Prywatny Żłobek  TROSKLIWE MISIE / Września

3

209.

Salon Urody ANGELA Nina Adamczewska /Września

1

210.

Spożywczo – Przemysłowy Włodzimierz Adamczyk/ Mikuszewo

1

211.

Szpital Powiatowy we Wrześni Spółka z o. o

7

212.

JANUSZ KASPRZAK DORADZTWO PODATKOWE I USŁUGI KSIĘGOWE /Września

1

213.

MOTO CENTER s. c. /Białe Piątkowo

1

214.

RONDA Spółka z o.o. /Września

5

215.

Serwis – Tech Musielak, Koprucki Sp. J. /Września

2

216.

STUDIO KOSMETYCZNE AWANGARDA Anna Krzyżoszczak /Orzechowo

1

217.

Uni_Link POLAND Sp. z o.o. /Września

1

218.

KOMORNIK SĄDOWY przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Marcin Norkiewicz Kancelaria Komornicza we Wrześni

2

219.

SALON KOSMETYCZNY Studio XS /Pyzdry

1

220.

BiosystEM Mirosław Hartwich /Skiereszewo

1

221.

DINO Polska  S. A. /Miłosław

2

222.

Gminną Spółdzielnią Samopomoc Chłopska /Września

1

223.

IKJ CAPITAL Irena Jeżewska /Września

1

224.

Samorządowa Szkoła Podstawowa  Górne Grądy

4

225.

Sklep Spożywczo – Przemysłowy Grażyna Kreczmer /Węgierki.

1

226.

Usługi Rolnicze Paweł Duszka /Grabowo Królewskie

1

227.

Wrzesińskie Obiekty Sportowo Rekreacyjne /Września

5

228.

ARKADIO Arkadiusz Astapczyk,/ Bierzglinek

1

229.

Aster7.pl Kamil Buczkowski/ Września

1

230.

DELighting Poland spółka z o.o./Psary Małe

3

231.

Firma  MAJA Patryk Majchrzak/Chwalibogowo

1

232.

Gospodarstwo Hodowlane Andrzej Pietraszak/ Sołeczno

1

233.

Gospodarstwo Rolne Andrzej Albrecht/ Wszembórz

1

234.

KOMORNIK SĄDOWY przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Mariusz Celmer

3

235.

KOTLARSTWO – ŚLUARSTWO Marek Kaczorowski /Gizałki

1

236.

MANSARDA Usługi Hotelowe, Nieruchomości Ludmiła Trawińska/ Września

1

237.

Nekielski Ośrodek Kultury /Nekla

1

238.

Powiatowy Inspektorat Weterynarii /Września

1

239.

SPÓŁKA SZYMAŃSCY s.c. /Pyzdry

1

240.

ULAND - KWIACIARNIA Urszula Walczak /Września

1

241.

USŁUGI BIUROWE Beata Wojtyś/ Wrześni

1

242.

DEXON POLAND Sp. z o.o. /Września

1

243.

P.U. DARZ BÓR /Miłosław

1

244.

COMPLEX – Usługi remontowo - budowlane Krzysztof Kuźniarek /Miłosław

1

245.

POŚREDNICTWO  UBEZPIECZENIOWO – FINANSOWE Alicja Jeżewska /Września

1

246.

Gabinet Kosmetyczny – Solarium Renata Tomczak /Miłosław

1

247.

Phytopharm Klęka Spółka Akcyjna /Klęka

1

248.

Zakład Ogólnobudowlany Karcz Krzysztof  /Słomówko

1

249.

P.H.U. SELECT CAR Filip Bułkowski /Września

1

250.

P.P.H.U. Ślusarstwo – Kowalstwo DOBRYKOWAL /Sokolniki

1

251.

JAENSCH  Co. Sp. z o.o. /Września

1

252.

KOMORNIK SĄDOWY przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie
Przemysław Górny Kancelaria Komornicza

2

253.

PL AVENIR s.c. /Poznań

1

254.

Przedszkole Miś Uszatek /Nekla

1

255.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE spółka cywilna

Czesław Zbigniew Kaźmierczak /Września

1

256.

TOMI inż. Tomasz Dopierała Września

1

257.

OPTIMEX Aleksandra Radoszewska – Rogowska Września

1

258.

STOLARSTWO Paweł Środa /Miłosław

1

259.

KSIĘGARNIA BESTSELLER Ryszard Olszewski /Września

1

260.

Urząd Gminy /Miłosław

4

261.

Artykuły Spożywcze i Przemysłowe – Handel Paweł Urbaniak /Sokolniki

1

262.

F.H.U. TAJKA Agnieszka Pruszyńska /Września

1

263.

MEBLE SOSNOWE Mariusz Paszkiewicz /Września

1

264.

Firma  BEMAKS  Hurt Detal Krzysztof Sulkowski /Września

1

265.

KSANTO Izabela Jaśniewicz /Września

1

266.

TONSIL Sławomir Wieszczeciński /Września

4

267.

Firma Handlowo – Usługowa MAGDALENKA  Artur Gawlak /Osowo

1

268.

Firma FIMA Magdalena Gałka /Miłosław

1

269.

Biuro Rachunkowe REWIX Józef  Nowak /Orzechowo

1

270.

NETTO Sp. z o.o. /Września

4

271.

NATI & PAGI Natalia Pawlak /Kołaczkowo

1

272.

Firma Wielobranżowa Kamila Andrzejczak /Gierłatowo

1

273.

ROLMARK Marek Stefaniak /Miłosław

1

274.

Biuro Rachunkowe BILANS PLUS Angelika Szymańska /Września

3

275.

Firma Handlowo - Usługowa CONEKT  Łukasz Narożny /Bagatelka

1

276.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe IWMAR  /Pyzdry

1

277.

Firma Usługowo – Transportowa KUBUŚ  Dobrucki Jarosław /Września

1

278.

Firma Usługowo – Handlowa KALIGRAFIK-ALGASTYLE /Września

1

279.

Piekarnia Ciastkarnia  JAGÓDKA  Józef Strugała /Miłosław

1

280.

JARPOL Roman Jarecki /Września

1

281.

CUKIERNIA SOWA /Września

1

282.

DOLINA WARTY s.c. Psyk Michał, Szelejewski Mirosław  /Nowa Wieś Podgórna

1

283.

HAIR – SPA Salon Fryzur Sobczak Agnieszka /Miłosław

1

284.

Zakład Wielobranżowy Jerzy Szymański AUTO-NAPRAWA /Węgierki

1

285.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE LEŚNY DZWONECZEK /Psary Małe

1

286.

P.P.H.U. AB ELEKTRONIKA /Września

1

287.

TOPSTYL Alicja Szymanowska /Września

1

288.

SZKOŁA PODSTAWOWA im. Wiosny Ludów w Miłosławiu

2

289.

Gabinet Weterynaryjny GRAVET lek. wet. Krzysztof Grajek /Słupca

1

290.

Zespół Szkolno – Przedszkolny Kołaczkowo

2

291.

Gminny Zespół Obsługi Ekonomicznej i Administracji Oświaty /Kołaczkowo

1

292.

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA /Września

1

293.

PROSPERITY MAN Sp. z o.o. /Września

1

294.

Przedszkole Publiczne BAJKOWY ŚWIAT w Pyzdrach

1

295.

SETFILE NOWAK Spółka Jawna /Poznań

1

296.

eFACTORY Sp. z o.o. /Gniezno

1

297.

SALON ELEGANCJA Gabinet Kosmetyczny, Fryzjer Dorota Andrzejczak Mucha/ Września

1

298.

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych /Września

1

299.

Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA /Pyzdry

3

300.

ARIS Maciej Góralczyk /Września

1

301.

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II /Września

1

302.

Mobilny Gabinet Kosmetyczno – Podologiczny ESENCJA PIĘKNA
Patrycja Kapturska /Nekla

1

303.

SZULIH Paweł Hulisz /Trzemeszno

1

304.

P.P.H.U. JANGRA Jan Machyński /Września

1

305.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II /Orzechowo

1

306.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe JANUSZ GRZEGORCZYK /Skotniki

1

307.

Sklep Wielobranżowy DANA Danuta Masłowska /Miłosław

1

308.

Zakład Fryzjerski Ilona Szymańska /Pyzdry

1

309.

VISAGE STUDIO Ewa Banaszak /Września

1

310.

GIMNAZJUM im. Wł. St. Reymonta /Kołaczkowo

1

311.

Centrum Rehabilitacji REH-FIT Aleksandra Koska /Nowy Folwark

1

312.

F.H.U. BALANS Marzena Tomaszewska /Września

1

313.

Zakład Fryzjerski Marzena Kiczka /Września

1

314.

ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Jana Pawła II w Zasutowie

1

315.

P.H.U. Damian Kwiatkowski /Kleparz

1

316.

Zakład Lakierniczy Michał Ratajczak /Września

1

317.

Salon Fryzjerski – Męski Krystyna Bączkiewicz /Września

1

318.

ALLURE Gabinet Kosmetologiczny Joanna Józwiak /Września

1

319.

SZKOŁA PODSTAWOWA /Sokolniki

1

320.

ENERGOSIEĆ – SPÓŁKA CYWILNA Zakład Elektroinstalacyjny Piotr Grzegorski Marek Wardeński /Pyzdry

1

321.

Usługi Telekomunikacyjne KAR – TEL Ireneusz Staszak /Września

1

322.

URBIS Sp. z o.o. /Bardo

1

323.

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE Zbigniew Jercha /Pyzdry

1

324.

MADO Mateusz Wąsik /Miłosław

2

325.

PERFEKT AUTO Łukasz Półról /Gutowo Wielkie

1

326.

Przedszkole Niepubliczne MIŚ USZATEK Donata Hedrych /Września

1

327.

SALON FRYZJERSKI EMILIA Emilia Możdżeń /Września

1

328.

Salon Fryzjerski FASHION Przemysław Stepaniak /Września

1

329.

NZOZ OŚRODEK FIZJOTERAPII Chromiński Tomasz Sp. z o.o. /Nekla

1

330.

MERIDIUM INSTYTUT SZKOLENIOWO-BADAWCZY /Września

1

331.

K&Ł GSM Łukasz Feszczuk /Słupca

1

332.

UNIQUE INTERIOR Emilia Kujawa /Podstolice

1

333.

Niepubliczne Przedszkole w Pietrzykowie

1

334.

P.P.H. DEKSPOL Iwona Oleszak /Września

1

335.

ZAKŁADA ROBÓT WIELOBRANŻOWYCH Marek Kubiaczyk /Kokoszki

1

336.

Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie

2

337.

EURORISK  Żaneta Jabłońska /Września

1

338.

P.P.H.U ALINA JASZKIEWICZ /Września

1

339.

P.P.U.H  BARBEX Paweł Brabuziński Orzechowo/ Bieganowo

1

340.

HANDEL KWIATY ZNICZE Andrzej Krysztofiak /Września

1

341.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej /Nekla

1

342.

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MALI PRZYRODNICY Iwona Hofman /Września

2

343.

Paweł Lewandowski /Września

1

344.

Z.U.H. AUTO RADIO PLUS Jakub Garbarek /Września

1

345.

KAMIENIARSTWO Tadeusz Król /Września

1

346.

Salon Urody JUSTINE COSMETICS Justyna Filipiak /Miłosław

1

347.

KAN-BUD Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Szydlarek Jarosław /Zasutowo

1

348.

GOSPODARSTWO ROLNE Rajmund Przybyłowicz /Osowo

1

349.

Zespół Szkół w Marzeninie

2

350.

Biostyma Sp. z o. o. Chełmno /Bierzglinek

1

351.

ART – DOM /Września

1

352.

SKLEJKA ORZECHOWO S.A. /Orzechowo

2

353.

SYSTIK Sp. z o. o. Sp. k. Poznań / Skórzewo

1

354.

FIRMA HANDLOWA Michał Sobczak /Bierzglinek

1

355.

PRZEDSZKOLE NR 6 PSZCZÓŁKA MAJA /Września

1

356.

Zakład Instalacyjny WOD-KAN-CO-GAZ Szczepan Dardzikowski Gorzykowo / Września

1

357.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ /Nekla

1

358.

GOSPODARSTWO ROLNE M. Łyskawa /Białe Piątkowo

1

359.

FIRMA HANDLOWA Elżbieta Kozłowicz /Września

1

360.

P.H.B. LIDERPAL Andrzej Filipek /Września

1

361.

SKLEP Spożywczo – Przemysłowy Aneta Rybacka /Borzykowo

1

362.

P.P.H.U. JANIX Patrycja Janiszewska /Września

2

363.

Firma Remontowo – Budowlana Kaczmarek Adam /Miłosław

1

364.

Gimnazjum Nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego /Września

1

365.

LOOK – REH USŁUGI REHABILITACYJNO REKREACYJNE AGNIESZKA WIĘCEK /Września

1

366.

DELIKATESY EWA Eugeniusz Signetzki Poznań/ Nekla

4

367.

Społeczna Szkoła Podstawowa we Wszemborzu

1

368.

FIRMA PATOKA Tomasz Patoka /Września

1

369.

X-BUD ORPEL, JAGODZINSKA SPÓŁKA JAWNA /Nekla

1

370.

ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWY Piotr Gadziński /Miłosław

1

371.

HANDEL OBWOŹNY Inna Zdziabek /Psary Polskie

1

372.

Transport Publiczny – Handel JANUSZ NOWAK /Orzechowo

1

373.

P.H. LUK-AS Łukasz Błażków /Września

1

374.

DIAGNOZIS – CARS Mateusz Wojtczak Jarocin/Września

1

375.

MULTIFORSA Damian Nowak /Września

1

376.

STUDIO STYLIZACJI Stylistyka Patrycja Szymańska /Września

1

377.

LUK – MAT Łukasz Matłoka /Września

1

378.

EKKA Firma Handlowa Andrzej Kufel /Września

1

379.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DRUKATOR +
Katarzyna Maćkowiak Białężyce/Września

1

380.

FIR-DANEX Danuta Skoczeń Krzyszczewo/ Września

1

381.

PPHU FUNDAMENTY Radosław Łukaszewski /Zasutowo

1

382.

Studio Urody EFFECT Agnieszka Golon /Nekla

1

383.

MARO Hubert Gruszczyński Bugaj/ Winna Góra/ Pięczkowo

1

384.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pietrzykowie

1

385.

KOZBRUK Leszek Kozłowski /Września

1

386.

SKLEP WIELOBRANŻOWY Barbara Sarbinowska /Pyzdry

1

387.

Tomasz Kościelniak TOM CARS /Środa Wielkopolska

1

388.

ENERGO – SERWIS PAWEŁ KUREK Środa Wielkopolska/ Miłosław

1

389.

APART OPIESZYN Spółka cywilna Błażej Smektała, Jolanta Urbańska, Tomasz Grzegorek /Września

1

390.

Kancelaria  Adwokacka  Jacek Jackowski /Września

2

391.

ZAKŁAD MURARSKI Kazimierz Opielski/ Sokolniki

1

392.

FIRMA HANDLOWA Dawid Kinowski /Września

1

393.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu,
Ośrodek Kształcenia Zawodowego we Wrześni

1

394.

Wielkopolskie Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrześni

1

OGÓŁEM:

669

 

Dyrektor

Powiatowego Urzędu Pracy

we Wrześni

 

Eugeniusz Wiśniewski

 

  • autor informacji: Eugeniusz Wiśniewski
    data wytworzenia: 2016-01-12
  • opublikował: Grzegorz Kolecki
    data publikacji: 2015-05-06 13:33
  • zmodyfikował: Grzegorz Kolecki
    ostatnia modyfikacja: 2016-01-28 07:48

drukuj całą stronę

Adres

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10
62-300 Września

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 61 640 44 44
fax +48 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek       8:00 – 16:00

Wtorek - piątek  7:00 – 15:00

Standardy i wytyczne

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.