Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:

Treść strony

Protokół nr 124 / 2020

PROTOKÓŁ NR 124/2020

Z POSIEDZENIA ZARZĄDU POWIATU WRZESIŃSKIEGO

z dnia 6 sierpnia 2020 r.

 

Waldemar Grzegorek, wicestarosta wrzesiński otworzył posiedzenie i stwierdził obecność czterech członków Zarządu Powiatu, co stanowiło quorum do podejmowania uchwał i decyzji w sprawach objętych porządkiem obrad.

Lista obecności stanowi załącznik nr 1 do protokołu.

Członkowie Zarządu przyjęli jednomyślnie proponowany porządek obrad.

Porządek obrad stanowi załącznik nr 2 do protokołu.

 

Pkt 1 Zatwierdzenie specyfikacji istotnych warunków zamówienia na przeprowadzenie egzaminów kwalifikacyjnych w ramach projektu pn. „Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców”.

Olga Kośmińska-Giera, naczelnik Wydziału Edukacji poinformowała, że przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie egzaminów kwalifikacyjnych na uprawnienia spawacza MAG, TIG (część I), operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowych (część II), obsługę suwnic sterowanych z poziomu roboczego II S (część III), obsługę urządzeń i instalacji u użytkowników eksploatujących urządzenia elektryczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV (część IV). Podkreśliła, że egzaminy kwalifikacyjne powinny się odbyć nie później niż do 17 grudnia 2020 r., jednak w ramach części I, II i IV jedna edycja egzaminu powinna się odbyć do 31 sierpnia 2020 r., a pozostałe egzaminy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone zgodnie z harmonogramem. Zaznaczyła, że kryterium wyboru ofert jest „cena”– 100 %.

Sprawa jest prowadzona pod nr. NI.272.27.2020 w Wydziale Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich.

W głosowaniu nad zatwierdzeniem specyfikacji wzięło udział czterech członków Zarządu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie zatwierdził specyfikację istotnych warunków zamówienia na przeprowadzenie egzaminów kwalifikacyjnych w ramach projektu pn. „Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców”.

 

Pkt 2 Podjęcie uchwały w sprawie unieważnienia postepowania przetargowego, którego przedmiotem jest dostawa sprzętu teleinformatycznego w ramach projektu pn. „Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!”.

Anna Wolska-Wróblewska, naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich poinformowała, że postępowanie przetargowe zostaje unieważnione, gdyż w terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta od wykonawców.

W głosowaniu nad projektem uchwały wzięło udział czterech członków Zarządu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie podjął uchwałę nr 693/2020 w sprawie unieważnienia postepowania przetargowego, którego przedmiotem jest dostawa sprzętu teleinformatycznego w ramach projektu pn. „Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!”.

 

W pkt. Sprawy bieżące, informacje, komunikaty oraz w pkt. Wolne głosy i wnioski członkowie Zarządu nie podjęli dyskusji. Z uwagi na zrealizowanie porządku obrad Waldemar Grzegorek zamknął posiedzenie.

 

Na tym protokół zakończono i po zapoznaniu się z jego treścią podpisano.

  1. Waldemar Grzegorek 
  2. Robert Balicki 
  3. Stefan Tomczak                        
  4. Rafał Zięty 

 

Protokołowała:

Natalia Kowalczyk-Jakubowska, inspektor

drukuj (Protokół nr 124 / 2020)

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Waldemar Grzegorek
  • opublikował: Natalia Kowalczyk-Jakubowska
    data publikacji: 2020-09-01 08:26

« wstecz

Adres

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10
62-300 Września

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 61 640 44 44
fax +48 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek       8:00 – 16:00

Wtorek - piątek  7:00 – 15:00

Standardy i wytyczne

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj deklarację dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.