Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:

Treść strony

Konsultacje programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi na 2019 r.

W związku z pracami nad przygotowaniem „Programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 r.” zwracamy się o zgłaszanie, w formie pisemnej, wniosków i uwag do projektu programu.

Konsultacje projektu „Powiatowego Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Wrzesińskiego na lata 2018-2021”

Zapraszamy do udziału w konsultacjach projektu „Powiatowego Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Wrzesińskiego na lata 2018-2021”

Konsultacje programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 r.

W związku z pracami nad przygotowaniem rocznego „Programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2018 r.” zwracamy się o zgłaszanie, w formie pisemnej, wniosków i uwag do projektu programu.

Konsultacja programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi na 2017 r.

W związku z pracami nad przygotowaniem rocznego „Programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 r.” zwracamy się o zgłaszanie, w formie pisemnej, wniosków i uwag do projektu programu.

Konsultacja programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi na 2016 r.

W związku z pracami nad przygotowaniem rocznego „Programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2016 r.” zwracamy się o zgłaszanie, w formie pisemnej, wniosków i uwag do projektu programu

Konsultacja programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2015

W związku z pracami nad przygotowaniem rocznego „Programu współpracy powiatu wrzesińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2015 r.” zwracamy się o zgłaszanie w formie pisemnej wniosków i uwag do projektu programu.

Adres

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10
62-300 Września

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 61 640 44 44
fax +48 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek       8:00 – 16:00

Wtorek - piątek  7:00 – 15:00

Standardy i wytyczne

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj deklarację dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.