Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:
  • Redakcja

Treść strony

Redakcja biuletynu

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10

62-300 Września

tel. 61 640 44 44

fax 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

 

Administrator Biuletynu:

Kamil Perlik

Wydział Organizacyjny

tel. 61 640 44 23

e-mail: kamil.perlik@wrzesnia.powiat.pl

 

Osoby redagujące:

 

Wydział Organizacyjny:

Łukasz Jakubowski

tel. 61 640 44 19

e-mail: lukasz.jakubowski@wrzesnia.powiat.pl

 

Sławomir Jarantowski

tel. 61 640 44 25

e-mail: slawomir.jarantowski@wrzesnia.powiat.pl

 

Grzegorz Kolecki 

tel. 61 640 44 25

e-mail: grzegorz.kolecki@wrzesnia.powiat.pl

 

Natalia Kowalczyk-Jakubowska

tel. 61 640 44 54

e-mail: natalia.kowalczyk@wrzesnia.powiat.pl

 

Marta Maciejczak

tel. 61 640 44 35

e-mail: marta.maciejczak@wrzesnia.powiat.pl

 

Adriana Pawlaczyk

tel. 61 640 44 35

e-mail: adriana.pawlaczyk@wrzesnia.powiat.pl

 

Marta Ziętal

tel. 61 640 44 50

e-mail: marta.zietal@wrzesnia.powiat.pl

 

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich:

Grzegorz Stangreciak

tel. 61 640 45 01

e-mail: grzegorz.stangreciak@wrzesnia.powiat.pl

 

Joanna Suplewska

tel. 61 640 45 02

e-mail: joanna.suplewska@wrzesnia.powiat.pl

 

Wydział Budownictwa, Środowiska i Rolnictwa:

Magdalena Bazylczuk

tel. 61 640 44 58

e-mail: magdalena.bazylczuk@wrzesnia.powiat.pl

 

Małgorzata Piasecka-Drożdżyńska

tel. 61 640 45 15

e-mail: malgorzata.piasecka@wrzesnia.powiat.pl

 

Danuta Ogrodowicz

tel. 61 640 44 06

e-mail: danuta.ogrodowicz@wrzesnia.powiat.pl

 

Kinga Juchacz

tel. 61 640 44 05

e-mail: kinga.juchacz@wrzesnia.powiat.pl

 

Iwona Michalak

tel. 61 640 45 17

e-mail: iwona.michalak@wrzesnia.powiat.pl

 

Joanna Klonowska

tel. 61 640 44 89

e-mail: joanna.klonowska@wrzesnia.powiat.pl

 

Karolina Jacewicz od II 2016 do VIII 2016

 

Wydział Geodezji, Kartografii i Nieruchomości:

Anna Wierzchosławska

tel. 61 640 44 20

e-mail: anna.wierzchosławska@wrzesnia.powiat.pl

 

Rafał Pawlaczyk

tel. 61 640 44 20

e-mail: rafal.pawlaczyk@wrzesnia.powiat.pl

drukuj (Redakcja biuletynu)

  • autor informacji: Łukasz Jakubowski
    data wytworzenia: 2015-04-17
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2015-04-17 14:25
  • zmodyfikował: Sławomir Jarantowski
    ostatnia modyfikacja: 2017-04-25 14:24

Adres

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10
62-300 Września

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 61 640 44 44
fax +48 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek       8:00 – 16:00

Wtorek - piątek  7:00 – 15:00

Standardy i wytyczne

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.