Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:

Treść strony

Protokół nr 46 / 2019

PROTOKÓŁ NR 46/2019

Z POSIEDZENIA ZARZĄDU POWIATU WRZESIŃSKIEGO

z dnia 15 lipca 2019 r.

 

Waldemar Grzegorek, wicestarosta wrzesiński otworzył posiedzenie i stwierdził obecność czterech członków Zarządu Powiatu.

Lista obecności stanowi załącznik nr 1 do protokołu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie przyjął proponowany porządek obrad.

Porządek obrad stanowi załącznik nr 2 do protokołu.

 

Pkt 1.1 Zatwierdzenie modyfikacji specyfikacji istotnych warunków zamówienia, którego przedmiotem jest zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania i akcesoriów komputerowych

Anna Wolska-Wróblewska, naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich poinformowała, że wpłynęły pytania dotyczące akcesoriów komputerowych: pamięci Ram i etykiet samoprzylepnych. Zaznaczyła, że informatycy przenalizowali pytania i uznali zasadność zmiany w zakresie parametrów pamięci Ram, gdyż zgodnie z informacją wykonawców, pamięci w parametrach zaproponowanych w specyfikacji nie są dostępne w sprzedaży. Dodała, że zmiana ta modyfikuje treść specyfikacji i w związku z tym zasadne jest, by przedłużyć termin składania ofert na realizację 3 części zamówienia z dnia 17.07.2019 r. na dzień 22.07.2019 r.

Modyfikacja stanowi załącznik nr 3 do protokołu.

Postępowanie przetargowe prowadzone jest pod znakiem NI.272.33.2019 w Wydziale Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich.

W głosowaniu nad zatwierdzeniem modyfikacji wzięło udział czterech członków Zarządu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie zatwierdził modyfikację specyfikacji istotnych warunków zamówienia, którego przedmiotem jest zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania i akcesoriów komputerowych.

 

Pkt 1.2 Zatwierdzenie modyfikacji specyfikacji istotnych warunków zamówienia, którego przedmiotem jest dostawa wyposażenia dla pracowni w budynku Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach do celów dydaktyczno-szkoleniowych – część V – wycinarka laserowa z agregatem plazmowym

Anna Wolska-Wróblewska poinformowała, że wykonawcy zgłosili pytania z zakresu parametrów sprzętu objętego przedmiotowym zamówieniem. Dodała, że po analizie pytań, proponuje się dokonać modyfikacji w zakresie przedstawionym przez wykonawcę.

Modyfikacja stanowi załącznik nr 4 do protokołu.

Postępowanie przetargowe prowadzone jest pod znakiem NI.272.32.2019 w Wydziale Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich.

W głosowaniu nad zatwierdzeniem modyfikacji wzięło udział czterech członków Zarządu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie zatwierdził modyfikację specyfikacji istotnych warunków zamówienia, którego przedmiotem jest dostawa wyposażenia dla pracowni w budynku Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach do celów dydaktyczno-szkoleniowych – część V – wycinarka laserowa z agregatem plazmowym.

 

W pkt. Sprawy bieżące, informacje, komunikaty oraz w pkt. Wolne głosy i wnioski członkowie Zarządu nie podjęli dyskusji. Z uwagi na zrealizowanie porządku obrad Waldemar Grzegorek zamknął posiedzenie.

Na tym protokół zakończono i po zapoznaniu się z jego treścią podpisano.

  1. Waldemar Grzegorek                
  2. Robert Balicki                           
  3. Stefan Tomczak                         
  4. Rafał Zięty                                

 

Protokołowała:

Natalia Kowalczyk-Jakubowska, inspektor

drukuj (Protokół nr 46 / 2019)

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Waldemar Grzegorek
  • opublikował: Natalia Kowalczyk-Jakubowska
    data publikacji: 2019-08-06 13:59

« wstecz

Adres

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10
62-300 Września

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 61 640 44 44
fax +48 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek       8:00 – 16:00

Wtorek - piątek  7:00 – 15:00

Standardy i wytyczne

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
Zastosuj