Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:

Treść strony

Protokół nr 67 / 2019

PROTOKÓŁ NR 67/2019

Z POSIEDZENIA ZARZĄDU POWIATU WRZESIŃSKIEGO

z dnia 8 października 2019 r.

 

Dionizy Jaśniewicz, starosta wrzesiński otworzył posiedzenie i stwierdził obecność wszystkich członków Zarządu Powiatu.

Lista obecności stanowi załącznik nr 1 do protokołu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie przyjął proponowany porządek obrad.

Porządek obrad stanowi załącznik nr 2 do protokołu.

 

Pkt 1.1 – 1.2 Podjęcie uchwał w sprawach powołania komisji przetargowej i nadania regulaminu pracy w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania na przebudowę drogi powiatowej nr 2162P Gutowo Małe – Grzybowo

Anna Wolska-Wróblewska, naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich poinformowała, że powołanie komisji przetargowej składającej się z przedstawicieli Wydziału Dróg Powiatowych i Wydziału Inwestycji usprawni przeprowadzenie procedury przetargowej na wyłonienie wykonawcy ciągu pieszo-rowerowego przy drodze powiatowej nr 2162P Gutowo Małe – Grzybowo. Dodała, że komisja będzie działać na podstawie uchwalonego regulaminu.

Projekty uchwał znajdują się w zbiorze aktów normatywnych Zarządu Powiatu w Referacie Kontroli, Obsługi Rady i Zarządu (symbol klasyfikacyjny SOR.0024.2019).

W głosowaniu nad projektami uchwał wzięło udział pięciu członków Zarządu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie podjął uchwały:

 1. nr 373/2019 w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania na „Przebudowę drogi powiatowej nr 2162P na odcinku Gutowo Małe – Grzybowo – budowa ciągu pieszo – rowerowego”,
 2. nr 374/2019 w sprawie nadania regulaminu pracy komisji przetargowej, powołanej w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania na „Przebudowę drogi powiatowej nr 2162P na odcinku Gutowo Małe – Grzybowo
  – budowa ciągu pieszo – rowerowego”
  .

 

Pkt 1.3 – 1.4 Podjęcie uchwał w sprawach powołania komisji przetargowej i nadania regulaminu pracy w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania na zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu wrzesińskiego w sezonie 2019/2020

Anna Wolska-Wróblewska poinformowała, że powołuje się komisję przetargową i nadaje jej regulamin pracy, by w sprawny i przejrzysty sposób przeprowadzić procedurę przetargową w przedmiotowym zakresie.

Projekty uchwał znajdują się w zbiorze aktów normatywnych Zarządu Powiatu w Referacie Kontroli, Obsługi Rady i Zarządu (symbol klasyfikacyjny SOR.0024.2019).

W głosowaniu nad projektami uchwał wzięło udział pięciu członków Zarządu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie podjął uchwały:

 1. nr 375/2019 w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania na „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu wrzesińskiego w sezonie 2019/2020”,
 2. nr 376/2019 w sprawie nadania regulaminu pracy komisji przetargowej, powołanej w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania na „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu wrzesińskiego w sezonie 2019/2020”.

 

Pkt 1.5 Podjęcie uchwały w sprawie unieważnienia postępowania przetargowego o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest zakup ambulansu ratowniczego dla Szpitala Powiatowego we Wrześni Sp. z o.o.

Anna Wolska-Wróblewska poinformowała, że w przedmiotowym postępowaniu przetargowym nie wpłynęła żadna oferta i dlatego zostaje ono unieważnione.

Projekt uchwały znajduje się w zbiorze aktów normatywnych Zarządu Powiatu w Referacie Kontroli, Obsługi Rady i Zarządu (symbol klasyfikacyjny SOR.0024.2019).

W głosowaniu nad projektem uchwały wzięło udział pięciu członków Zarządu.

Zarząd Powiatu jednomyślnie podjął uchwałę nr 377/2019 w sprawie unieważnienia postępowania przetargowego o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest zakup ambulansu ratowniczego dla Szpitala Powiatowego we Wrześni Sp. z o.o.

 

W pkt. Sprawy bieżące, informacje, komunikaty oraz w pkt. Wolne głosy i wnioski członkowie Zarządu nie podjęli dyskusji. Z uwagi na zrealizowanie porządku obrad Dionizy Jaśniewicz zamknął posiedzenie.

Na tym protokół zakończono i po zapoznaniu się z jego treścią podpisano.

 1. Dionizy Jaśniewicz                    
 2. Waldemar Grzegorek                
 3. Robert Balicki                           
 4. Stefan Tomczak                        
 5. Rafał Zięty                               

 

Protokołowała:

Natalia Kowalczyk-Jakubowska, inspektor

drukuj (Protokół nr 67 / 2019)

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Dionizy Jaśniewicz
 • opublikował: Natalia Kowalczyk-Jakubowska
  data publikacji: 2019-10-30 09:21

« wstecz

Adres

Starostwo Powiatowe we Wrześni

ul. Chopina 10
62-300 Września

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 61 640 44 44
fax +48 61 640 20 51

e-mail: starostwo@wrzesnia.powiat.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek       8:00 – 16:00

Wtorek - piątek  7:00 – 15:00

Standardy i wytyczne

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
Zastosuj